Zdjęcia ślubne Sosnowiec - cennik - pakiet złoty

Pakiet złoty

Pakiet złoty obejmuje wykonanie:

W pakiecie złotym otrzymają Państwo: 80 zdjęć w formacie 15 x 23 cm wywołanymi na eleganckim papierze Kodak Endura Jedwab, ręcznie wklejonymi do gustownego albumu. Płytę DVD ze 100 zdjęciami obrobionymi programem graficznym i gotowymi do wywołania w dowolnym laboratorium fotograficznym. Płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami z całego dnia w oryginalnym formacie (około 800 szt).


Zdjęcia ślubne Sosnowiec - cennik - pakiet srebrny

Pakiet srebrny

Pakiet srebrny obejmuje wykonie:

W pakiecie srebrnym otrzymają Państwo: 50 zdjęć w formacie 15 x 23 cm wywołanymi na eleganckim papierze Kodak Endura Jedwab. Płytę DVD ze 80 zdjęciami obrobionymi programem graficznym i gotowymi do wywołania w dowolnym laboratorium fotograficznym. Płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami z całego dnia w oryginalnym formacie (około 500 szt).

 

Zdjęcia ślubne Sosnowiec - cennik - pakiet brązowy

Pakiet-Video

Zamawiając pakiet video z dnia ślubu otrzymają Państwo do wyboru:

2-2.5 godzinny materiał z całego dnia ślubu zaczynając od przygotowań w domu Pani lub Pana młodego, poprzez ceremonię zaślubin i przyjęcie weselne do oczepin, lub

1 godzinny film zmontowany w dynamiczny sposób z najważniejszymi momentami z dnia ślubu.

Materiał przekazujemy w 5 kopiach które posiadają indywidualnie projektowaną szatę graficzną.

 


Jeżeli macie Państwo propozycje dotyczące innego planu reportażu ślubnego jestem otwarty na wszytkie sugestie, gdyż istnieje możliwość konfiguracji poszczególnych pakietów.